Kumlubük

Kumbulük, das nach Turunc folgt, ist eine kleines charmantes Dorf, das ca. 25 km südwestlich von Marmaris liegt.  Kumlubük ist vor allem durch sein Meer, ihre Strände und Fischrestaurants berühmt. Die Aussicht der Region ist sehenswert. Die Strände und die Küste von Kumlubük sind geeignet für beliebte Trekking- und Wanderwege.

Turunç Resort Otel

Otelimiz, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu, Marmaris Bozburun yarımadasında, etrafı çam ormanlarıyla kaplı yüksek tepelerle çevrili eşsiz koyuyla dillere destan Turunç beldesindedir. 5 Yıldızlı tesisimizde eşsiz bir tatil geçirebilmeniz için her şey dahil konseptini uyguluyoruz. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız.

Turunç Premium Otel

Ege’nin en güzel koylarından biri olan Turunç’ta yer alan; Marmaris merkeze 22 km ve Dalaman Havalimanı’na 120 km mesafede konumlanan Turunç Premium otelimiz 2015 yılında inşa edilmiştir. 5 yıldızlı her şey dahil tesisimizde standart oda tiplerinden oluşan toplam 213 oda bulunmaktadır. Engelliler için özel odalar mevcuttur.

Amos

Sie können die antiken Amos Ruinen nordwestlich von der Kumlubük-Turunc Bucht, von der Spitze des

Kumlubük

Kumbulük, das nach Turunc folgt, ist eine kleines charmantes Dorf, das ca. 25 km südwestlich

Sedir / Cleopatra Insel

Wenn Sie von Marmaris in Richtung Mugla fahren, erreichen Sie nach 10 km die Sedir

Turunc

Standort von Turunc und Sehenswürdigkeiten: Turunc ist eine Kleinstadt nordöstlich von der Bozburun Halbinsel an

Call Now Button+90 252 476 70 25