Амос

до античных руин Амоса можно добраться с северо-запада бухты Кумлубук-Турунч, с холма Асарчыл на юге крутого побережья. Амос состоит из театра, расположенного на холме, храма и скульптурной основы и окруженного городскими стенами. Театр Амоса, который является одним из трех театров на противоположном берегу Родеда, сегодня находится в хорошем состоянии. Можно различить жилые помещения, боковую стену и три комнаты сценического дома. Он ждет вас, дорогие посетители, со своей уникальной природой и историческим полотном.

Turunç Resort Otel

Otelimiz, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu, Marmaris Bozburun yarımadasında, etrafı çam ormanlarıyla kaplı yüksek tepelerle çevrili eşsiz koyuyla dillere destan Turunç beldesindedir. 5 Yıldızlı tesisimizde eşsiz bir tatil geçirebilmeniz için her şey dahil konseptini uyguluyoruz. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız.

Turunç Premium Otel

Ege’nin en güzel koylarından biri olan Turunç’ta yer alan; Marmaris merkeze 22 km ve Dalaman Havalimanı’na 120 km mesafede konumlanan Turunç Premium otelimiz 2015 yılında inşa edilmiştir. 5 yıldızlı her şey dahil tesisimizde standart oda tiplerinden oluşan toplam 213 oda bulunmaktadır. Engelliler için özel odalar mevcuttur.

Call Now Button