loader image

Şeflerimizin sizin için özel hazırladığı muhteşem lezzetleri açık büfe olarak sunuyoruz. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri farklı tatları ve bol çeşitleriyle, Turunç’un muhteşem doğası ve temiz havası eşliğinde bir lezzet şölenine dönüşüyor. Ara öğünler için pide, gözleme, fastfood, salata ve çorba seçenekleriyle hizmetinizdeyiz. Dilerseniz A’la Carte restaurantlarımızda Anadolu Mutfağının eşsiz örneklerini tadabilir, ya da dünya tatlarına bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Ana Restaurant​

Zengin menülü mutfağının birbirinden lezzetli, hem gözünüze hem damağınıza hitap eden zevkle yiyebileceğiniz en muhteşem yemekleri ile ana restaurantımız tercihinize göre açık veya kapalı alanda oturma seçeneği sunan 550 kişilik kapasiteye sahiptir. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır.

Anadolu A'la Carte Restaurant

Şeflerimiz Anadolu’nun eşsiz ve farklı tatlarını ve bol çeşidi ile bir araya getirerek muhteşem bir akşam yemeği sunmaktadırlar.

İtalyan A'la Carte Restaurant

İtalyan mutfağının lezzetleri sizi bekliyor.İtalya denince aklagelen tüm yemeklerden çok daha fazlası İtalyan A La Carte restaurantımız sizler için özenle sunulmaktadır.

Palmiye Snack Restaurant

Öğün arası ve sonrası gün içersinde yemek imkanının sunulduğu restaurantlarımz fastfood, köfte, tavuk ızgara, salata ve çorba gibi geniş seçenekler sunmaktadır.

Barlar

Tesissimizde farklı alanlarda bulunan 6 adet barımız ulaşım kolaylığı esasıyla planlandı. Her şey dahil konsepti dahilinde servis yapılan barlarımızda yerli soğuk, sıcak, alkollü, alkolsüz içkiler sunuluyor.
+90 252 476 70 25