Giriş Tarihi

Çıkış Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Turunç Premium Otel'e Hoşgeldiniz Her şey dahil konsepti ile 5 yıldızlı tatil

Ege’nin en güzel koylarından biri olan Turunç’ta yer alan; Marmaris merkeze 22 km ve Dalaman Havalimanı’na 120 km mesafede konumlanan Turunç Premium otelimiz 2015 yılında inşa edilmiştir. 5 yıldızlı her şey dahil tesisimizde standart oda tiplerinden oluşan toplam 213 oda bulunmaktadır. Engelliler için özel odalar mevcuttur. TURUNÇ PREMIUM; özenli ve profesyonel kadrosu ile sessiz, sakin bir ortam, şehir gürültüsünden uzakta rahat ve huzur veren bir atmosfer. Kaliteli hizmeti, lezzetli ve çeşitli yemek seçenekleri, titiz temizliği ile tatilinizin unutulmaz olacağının garantisidir.

Turunç Premium Otel
ODALARIMIZ tümünü göster
Turunç Premium Otel

Bizi daha yakından tanıyın

Konumumuz Ege’nin en güzel koylarından biri olan Turunç’ta yer alan otelimiz; Marmaris merkeze 22 km ve Dalaman Havalimanı’na 120 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Tesisimiz Turunç Premium Otel, 2015 yılında inşa edilmiştir. 5 yıldızlı her şey dahil tesisimizde standart oda tiplerinden oluşan toplam 213 oda bulunmaktadır. Engelliler için özel odalar mevcuttur.

Atmosfer TURUNÇ PREMIUM Otel; özenli ve profesyonel kadrosu ile sessiz, sakin bir ortam, şehir gürültüsünden uzakta rahat ve huzur veren bir atmosferdedir.

Hizmet Kaliteli hizmeti, lezzetli ve çeşitli yemek seçenekleri, titiz temizliği ile tatilinizin unutulmaz olacağının garantisidir.

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası