Turunç Resort

Otelimiz, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu, Marmaris Bozburun yarımadasında, etrafı çam ormanlarıyla kaplı yüksek tepelerle çevrili eşsiz koyuyla dillere destan Turunç beldesinde.

Burada güneşin parlayan yüzü ve efil efil esen meltem rüzgarları tatilinize hep eşlik ediyor.

5 Yıldızlı tesisimizde eşsiz bir tatil geçirebilmeniz için her şey dahil konseptini uyguluyoruz. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız.
Çocuk ve yetişkin yüzme havuzlarımız ve eğlencenin suyla buluştuğu Aqua Parkımız keyifli saatler geçirmeniz için tasarlandı. Gün boyu süren aktiviteler unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak.

Çocuk Kulübümüzün uzman personeli, küçük misafirlerimizle etkinlikler yaparken, siz de tatilinizin keyfine varacaksınız. Tüm ekibimizle sizi en güzel şekilde ağırlamak için biz hazırız.

Turunç Resort Hotel
Marmaris’e 20 km,
Dalaman Havalimanına 120 km uzaklıktadır.

Kısmen deniz veya doğa manzaralı 20 m2 oda
1 çift kişilik + 1 Tek kişilik Yatak

Deniz veya doğa manzaralı 2 oda 43 m2
1 çift kişilik + 2 tek kişilik yatak

Doğa manzaralı 2 oda 45 m2
1 çift kişilik + 1 tek kişilik yatak + sofa

Restaurant & Barlar

Şeflerimizin sizin için özel hazırladığı muhteşem lezzetleri açık büfe olarak sunuyoruz. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri farklı tatları ve bol çeşitleriyle, Turunç’un muhteşem doğası ve temiz havası eşliğinde bir lezzet şölenine dönüşüyor. Ara öğünler için pide, gözleme, fastfood, salata ve çorba seçenekleriyle hizmetinizdeyiz. Dilerseniz A’la Carte restaurantlarımızda Anadolu Mutfağının eşsiz örneklerini tadabilir, ya da dünya tatlarına bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Devamı..

+90 252 476 70 25