Çocuklu ailelerin ilk tercihi aile otelleridir. Bir otelin aile oteli olup olmadığını  şu soruları sorarak anlayabilirsiniz?

  • Ailemle bu otelde keyifli, konforlu ve güvenli bir tatil yapabilir miyim?
  • Otelin eğlencesinden, yemeklerine, oda olanaklarından, çocuklar için imkanlarına benim aileme hitap ediyor mu?

Aile otelleri, çiftlerin huzurlu bir tatil geçirirken çocuklarının da sıkılmadan bu tatilin bir parçası olabileceği otellerdir.

Aile otellerinde olması gereken imkânlardan bazıları;

  • Çiftlere ve çocuklara uygun eğlence olanakları: Aile otellerinde, çocukların ilgisini çekecek, katılabilecekleri eğlence olanakları olmalı, ayrıca anne ve babaların da birlikte katılabilecekleri aktiviteler olmalıdır. Kısacası ailelerin eğlenmesi sağlanmalıdır.
  • Güvenli ortam: Güvenlik tüm otellerin olmazsa olmazıdır. Ancak aile dostu otellerde ekstra olarak çocukların güvenliği sağlanarak ek önlemler alınmalıdır.
  • Yemek seçenekleri: Hem çocukların severek yiyebilecekleri yemekler olmalı hem de anne ve babaların damak zevkine hitap edebilmelidir. Ayrıca çocuklar olmadan anne ve babalar romantik bir akşam yiyebileceği restaurantlarda bulunmalı.
  • Özel hizmetler: Küçük çocukları olan ailelere özel olarak sunulan hizmetler bulunmalıdır. Aile otellerinde, misafirlerin hayatını kolaylaştıracak ekipman ve hizmetler bulunmalıdır. Bebek telsizi, su ısıtıcı, lazımlık, bebek arabası gibi seçeneklerin yanı sıra, çocuk bakım hizmeti de, ideal bir aile otelinin olmazsa olmazıdır.
Whatsapp
Web Tasarım

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası

Anladım