fbpx
loader image

Otellerimiz

Balayı Tatiliniz İçin Turunç Otellerini Tercih Edin..

Balayı Oteli arayan çiftlere Turunç Resort ve Turunç Premium otellerimizde her şey dahil konsepti ile muhteşem bir balayı tatili sunmaktayız. Ege’nin en güzel koylarından biri olan Turunç’ta bulunan Turunç Premium ve Turunç Resort Otel’de romantik bir balayı tatili fırsatı sunmaktayız. Turunç Otellerimizde planladığınız balayı tatilini, her şey dahil konseptine sahip otellerimizde yorgunluğunuzu atıp dinlendiğiniz, romantik ve harika anılara çevirebilirsiniz. 

Balayı tatilinizde sabah kahvaltınızı yaptıktan sonra Egenin temiz ve serin sularında denize girebilirsiniz. Öğlen yemeğinizden sonra havuz kenarında güneşlenebilirsiniz. Gün içinde istediğiniz her an atıştırmalıklarımızı tadarak, içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Akşam romantik bir ortamda birbirinden lezzetli akşam yemeğinizi yedikten sonra, çeşitli aktiviteler ile gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Balayı tatili için harika bir balayı oteli olan Turunç Oteli tercih edebilirsiniz.

Balayı otelleri arasında fark yaratan ayrıca güvenli turizim sertifikasına da sahip olan Turunç Otellerimizde  herşey dahil konseptimizde güvenli balayı tatili planlarınızı erken rezervasyon fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz. Turunç Otelleri olan Turunç Resort ve Turunç Premium otelde balayı tatili yapabilmek için +90 850 850 00 48 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı 9 taksite kadar kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. 

Romantik bir balayı tatili için, balayı paketi arayan çiftlere özel önerilerimiz için +90 850 850 00 48 nolu iletişim merkezimizi arayın.

Call Now ButtonErken Rezervasyona %21 İndirim