Bozburun

Ege’nin saklı cennetlerinden Bozburun, Muğla iline bağlı Marmaris ilçesinin sınırları içinde yer alır. Oldukça sakin, cezbeden bir tatil beldesidir. Yatçıların sıklıkla tercih ettiği Bozburun Koyu, Marmaris’e 50 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ulaşım Marmaris’ten kalkan minibüs ve teknelerle yapılmaktadır. Kendi arabasıyla gidecek olan misafirler, Datça’ya yönüne giderken 20. km’sindeki Bozburun tabelasını izleyerek bu muhteşem koya ulaşabilirler. Tadı damağınızda kalacak kaliteli balık restaurantları mevcut. Bozburun, ünlü Yunan adası Simi’nin karşısında huzurlu bir koydur. Görmeniz gereken yerlerdendir. Bozburun Yarımadası’nda sayısız koylar, doğa harikası adalar bulunmaktadır. Yarımadanın en güneyinde, Karaburun’u geçince Değirmenburnu ile Kaleburun arasındaki koy Bozukkale Koyu’dur. Bu koy denizciler tarafından “ Bozuk Bükü” olarak da bilinmektedir. Mavi yolculuk sevenlerin , teknelerin, sıklıkla geldiği bir rotadır. Denizi oldukça temiz olan Bozukkale Koyu’nda yatlara servis hizmeti veren restaurantlar bulunmaktadır. Karadan ulaşmak isteyenler, Söğüt’ten Taşlıca Köyü Serçe Limanı’na dek özel araçla gelip kalan mesafeyi yürüyerek geleceklerdir Bozburun’da yat ve gulet tersaneleri meşhurdur. Motorlu ahşap guletler burada yapılmaktadır. Çok sayıda atölye bulunmaktadır. Nefes kesen manzaralar sunan Bozburun Yarımadası’nda mutluluk dolu keşifler yapabilirsiniz.

Turunç Resort Otel

Otelimiz, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu, Marmaris Bozburun yarımadasında, etrafı çam ormanlarıyla kaplı yüksek tepelerle çevrili eşsiz koyuyla dillere destan Turunç beldesindedir. 5 Yıldızlı tesisimizde eşsiz bir tatil geçirebilmeniz için her şey dahil konseptini uyguluyoruz. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız.

Turunç Premium Otel

Ege’nin en güzel koylarından biri olan Turunç’ta yer alan; Marmaris merkeze 22 km ve Dalaman Havalimanı’na 120 km mesafede konumlanan Turunç Premium otelimiz 2015 yılında inşa edilmiştir. 5 yıldızlı her şey dahil tesisimizde standart oda tiplerinden oluşan toplam 213 oda bulunmaktadır. Engelliler için özel odalar mevcuttur.

Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon Nedir? Erken rezervasyon, tatile gitmeyi planlayan misafirlerine tatilden belirli bir süre önce belirli

Bozburun

Ege’nin saklı cennetlerinden Bozburun, Muğla iline bağlı Marmaris ilçesinin sınırları içinde yer alır. Oldukça sakin,

Selimiye

Doğal güzelliğiyle ünlü Selimiye , Marmaris’e yaklaşık 40 km uzaklıkta yer alan mavilikler içinde küçük

Amos

Amos harabelerine Kumlubük Turunç koyunun kuzeybatısından, dik sahilin güneyindeki Asarcık denilen tepeden ulaşmak mümkündür. Amos,

Kumlubük

Marmaris'in 25 kilometre güneybatısında yer alan ve Turunç'tan sonra gelen şirin bir sahil kasabasıdır. Kumlubük

Sedir / Kleopatra Adası

Marmaris' ten Muğla istikametine yola çıktıktan 10 km sonra, Sedir Adası kavşağından sola sapıp yola

Call Now Button+90 252 476 70 25