fbpx
loader image

Otellerimiz

Turunç Otellerinde 2021 Erken Rezervasyon Fırsatları Başladı..

Turunç Otellerinde erken rezervasyon dönemi başladı. 2021 yazında yapmayı planladığınız tatilinizi şimdiden planlayıp satın almanız durumunda, her şey dahil tatilinizi  çok daha uygun fiyatlara  yapabilirsiniz.

Erken rezervasyon fırsatları için Turunç Otelleri tercih edebilirsiniz. Turunç Resort veya Turunç Premium Otellerinden birini tercih ederek, sevdiğiniz kişi veya kişilerle harika bir 2021 tatil planınızı erken dönemde yapmış olursunuz.  Şimdi erken rezervasyon yaparsanız 9 taksitle daha uygun fiyatlara tatil imkanını yakalamış olursunuz. Erken rezervasyonlarımızda %100 para iadesi garantisi vermekteyiz. Para iade garantisi sayesinde erken rezervasyonu daha güvenli yapabilirsiniz.

Güvenli turizim sertifikasına  sahip olan Turunç Otellerimizde güvenli tatil planlarınızı erken rezervasyon fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Turunç Otelleri olan Turunç Resort ve Turunç Premium otelde erken rezervasyon yapabilmek için +90 850 850 00 48 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı 9 taksite kadar kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. 

Turunç otellerinde erken rezervasyon fırsatlarımız,  her yıl kasım – aralık aylarında doluluk oranına göre Nisan-Mayıs aylarına kadar devam etmektedir. Erken rezervasyon kampanyalarının en büyük indirim oranı kasım-aralık aylarında verilmektedir. Erken rezervasyonun sonraki dönemlerinde verilen indirimli fiyat tutarları kasım-aralık aylarına oranla azalmaktadır. Bu yüzden Turunç Otellerinde erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmak istemeyen misafirlerimize, rezervasyonlarını kasım-aralık dönemlerinde yapmasını tavsiye ederiz.

Call Now ButtonErken Rezervasyona %21 İndirim