Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatile gitmeyi planlayan misafirlerine tatilden belirli bir süre önce belirli bir oranda odasını uygun bir fiyata satmasıdır. Erken rezervasyon fırsatı genelde ekim-kasım aylarında başlayarak mart-nisan aylarına kadar devam eder. Ancak erken rezervasyon fırsatlarının en büyük oranı  kasım-aralık ayları arasında verilmektedir. Erken rezervasyon indirimleri yaz aylarına yaklaştıkça oranı azalmaktadır. Bu yüzden erken rezervasyon indirimlerini kaçırmamak için kasım-aralık aylarında rezervasyon yaptırmaya gayret gösteriniz.

Erken rezervasyon hangi tarihte başlıyor?

Erken rezervasyon fırsatları genelde kasım-aralık aylarında başlayarak mart-nisan aylarına kadar devam eder. En avantajlı fiyatlar kasım-aralık aylarında verilmektedir.

Erken rezervasyon yaptırmanın avantajları nelerdir?

Erken rezervasyon fırsatları uygun fiyata kaliteli tatil yapmak isteyen müşteriler için ideal bir yöntemdir. Tatile gitmek isteyen kişiler, tatili daha erken planlarsa, yaz döneminde ödeyeceği ücretin çok daha azına tatil fırsatı yakalıyor. Erken rezervasyon indirim oranları %25 ile  %40 arasında değişiklik gösterebilmektedir. Erken rezervasyon yapan bir kişi hem yazın son dakika otel bulma sıkıntısını yaşar hem de fiyatlar sezona göre çok fazla artabilmektedir. Bu yüzden güvenilir bir otelden erken rezervasyon yaptırarak kaliteli bir tatili daha uygun fiyatlara yapmanızı tavsiye ederiz. Turunç Otelleri %100 para iadesi garantisi ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ne zaman erken rezervasyon yaptırmalıyım?

Erken rezervasyon kampanyası, her yıl kasım-aralık aylarında başlar, bu dönemde erken rezervasyon fırsatını yakalayan misafirler en fazla indirim oranında kampanyadan yararlanır. Erken rezervasyon kampanyalarında yaz aylarına yaklaştıkça indirim oranı azalır. Bu yüzden erken rezervasyon yaparak indirim kampanyalarından en fazla oranda yararlanabilirsiniz.

Erken Rezervasyon %100 para iade garantisi

Erken rezervasyon kampanyasından yararlanan misafirlerimiz tatil yapacağı tarihin ödeme yaptığı tarihten çok uzun süre olduğunu düşünerek, bir aksilik çıkması durumunda ödedikleri ücretin ne olabileceği konusunda derin endişeler duymaktadır. Turunç otelleri olarak Turunç Resort ve Turunç Premium otellerimizde %100 para iadesi garantisi vermekteyiz. Misafirlerimizin öngöremediği sorunlara karşı ek bir ücret talep etmeden para iadesi yapmaktayız.  Turunç Otellerinde erken rezervasyon kampanyalarımızdan güvenle yararlanabilirsiniz.

Whatsapp
Web Tasarım

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası

Anladım