Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, tatile gitmeyi planlayan misafirlerine tatilden belirli bir süre önce belirli bir oranda odasını uygun bir fiyata satmasıdır. Erken rezervasyon fırsatı genelde ekim-kasım aylarında başlayarak mart-nisan aylarına kadar devam eder. Ancak erken rezervasyon fırsatlarının en büyük oranı  kasım-aralık ayları arasında verilmektedir. Erken rezervasyon indirimleri yaz aylarına yaklaştıkça oranı azalmaktadır. Bu yüzden erken rezervasyon indirimlerini kaçırmamak için kasım-aralık aylarında rezervasyon yaptırmaya gayret gösteriniz.

Erken rezervasyon hangi tarihte başlıyor?

Erken rezervasyon fırsatları genelde kasım-aralık aylarında başlayarak mart-nisan aylarına kadar devam eder. En avantajlı fiyatlar kasım-aralık aylarında verilmektedir.

Erken rezervasyon yaptırmanın avantajları nelerdir?

Erken rezervasyon fırsatları uygun fiyata kaliteli tatil yapmak isteyen müşteriler için ideal bir yöntemdir. Tatile gitmek isteyen kişiler, tatili daha erken planlarsa, yaz döneminde ödeyeceği ücretin çok daha azına tatil fırsatı yakalıyor. Erken rezervasyon indirim oranları %25 ile  %40 arasında değişiklik gösterebilmektedir. Erken rezervasyon yapan bir kişi hem yazın son dakika otel bulma sıkıntısını yaşar hem de fiyatlar sezona göre çok fazla artabilmektedir. Bu yüzden güvenilir bir otelden erken rezervasyon yaptırarak kaliteli bir tatili daha uygun fiyatlara yapmanızı tavsiye ederiz. Turunç Otelleri %100 para iadesi garantisi ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ne zaman erken rezervasyon yaptırmalıyım?

Erken rezervasyon kampanyası, her yıl kasım-aralık aylarında başlar, bu dönemde erken rezervasyon fırsatını yakalayan misafirler en fazla indirim oranında kampanyadan yararlanır. Erken rezervasyon kampanyalarında yaz aylarına yaklaştıkça indirim oranı azalır. Bu yüzden erken rezervasyon yaparak indirim kampanyalarından en fazla oranda yararlanabilirsiniz.

Erken Rezervasyon %100 para iade garantisi

Erken rezervasyon kampanyasından yararlanan misafirlerimiz tatil yapacağı tarihin ödeme yaptığı tarihten çok uzun süre olduğunu düşünerek, bir aksilik çıkması durumunda ödedikleri ücretin ne olabileceği konusunda derin endişeler duymaktadır. Turunç otelleri olarak Turunç Resort ve Turunç Premium otellerimizde %100 para iadesi garantisi vermekteyiz. Misafirlerimizin öngöremediği sorunlara karşı ek bir ücret talep etmeden para iadesi yapmaktayız.  Turunç Otellerinde erken rezervasyon kampanyalarımızdan güvenle yararlanabilirsiniz.

Turunç Resort Otel

Otelimiz, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu, Marmaris Bozburun yarımadasında, etrafı çam ormanlarıyla kaplı yüksek tepelerle çevrili eşsiz koyuyla dillere destan Turunç beldesindedir. 5 Yıldızlı tesisimizde eşsiz bir tatil geçirebilmeniz için her şey dahil konseptini uyguluyoruz. Mavi bayraklı, berrak ve dalgasız özel plajımızda yüzmeye doyamayacaksınız.

Turunç Premium Otel

Ege’nin en güzel koylarından biri olan Turunç’ta yer alan; Marmaris merkeze 22 km ve Dalaman Havalimanı’na 120 km mesafede konumlanan Turunç Premium otelimiz 2015 yılında inşa edilmiştir. 5 yıldızlı her şey dahil tesisimizde standart oda tiplerinden oluşan toplam 213 oda bulunmaktadır. Engelliler için özel odalar mevcuttur.

Erken Rezervasyon

Erken Rezervasyon Nedir? Erken rezervasyon, tatile gitmeyi planlayan misafirlerine tatilden belirli bir süre önce belirli

Bozburun

Ege’nin saklı cennetlerinden Bozburun, Muğla iline bağlı Marmaris ilçesinin sınırları içinde yer alır. Oldukça sakin,

Selimiye

Doğal güzelliğiyle ünlü Selimiye , Marmaris’e yaklaşık 40 km uzaklıkta yer alan mavilikler içinde küçük

Amos

Amos harabelerine Kumlubük Turunç koyunun kuzeybatısından, dik sahilin güneyindeki Asarcık denilen tepeden ulaşmak mümkündür. Amos,

Kumlubük

Marmaris'in 25 kilometre güneybatısında yer alan ve Turunç'tan sonra gelen şirin bir sahil kasabasıdır. Kumlubük

Sedir / Kleopatra Adası

Marmaris' ten Muğla istikametine yola çıktıktan 10 km sonra, Sedir Adası kavşağından sola sapıp yola

Call Now Button+90 252 476 70 25