fbpx
loader image

Otellerimiz

Marmaris Otelleri Arasında Fark Yaratan Turunç Otelleri

Marmaris’e bağlı Turunç beldesi masmavi denizi, tertemiz havası, yemyeşil ağaçları ile harika bir doğaya sahiptir. Turunç özellikle Nisan aylarından sonra tatile gelen yerli yabancı turistleriyle dolup taşmaktadır. Turunç’ta bulunan, Marmaris otelleri arasında fark yaratan Turunç Resort Otel ve Turunç Premium Otelimiz ile Marmaris’in Turunç beldesine tatile gelmek isteyen kişilere her şey dahil konseptimiz ile 5 yıldızlı otellerimizde tatil imkanı sunmaktayız.

Turunç, Marmaris’e 20 km uzaklıktadır. Özel aracı ile Marmaris’ten Turunç’a gelecek tatilciler harika bir manzara eşliğinde yaklaşık 20 dk yolculuk yaparak Turunç Otellerimize ulaşacaktır.

  • Muğla – Turunç arası yaklaşık olarak 75 kilometredir  tahmini olarak 1 buçuk saat sürmektedir.
  • İzmir – Turunç arası yaklaşık 295 kilometredir tahmini olarak 4 saat sürmektedir.
  • İstanbul – Turunç arası yaklaşık 835 kilometredir. Tahmini olarak 11 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Ankara – Turunç arası yaklaşık 665 kilometredir. Tahmini olarak 9 buçuk saat sürmektedir.
  • Bursa – Turunç arası yaklaşık 600 kilometredir.  Tahmini olarak 8 saat sürmektedir.

Eskiden balıkçı kasabası olan Turunç, mavi tur teknelerinin ve yatların da uğradığı bir noktadır.  Turunç Otellerimiz olan Turunç Resort Otel ve Turunç Premium Otel plajlarımız mavi bayraklı plaj statüsündedir. Deniz ve plajlarımız temiz ve berraktır.

Marmaris Turunç’ta gezebileceğiniz bir diğer koy da Amos Koyu. Doğa harikası bu koyda denizin keyfini çıkarırken aynı zamanda Amos Antik Kenti’ni de gezebilirsiniz.

Turunç’a geldiğinizde yakın çevrede yer alan ziyaret edebileceğiniz koyları görmenizi tavsiye ederiz. Amos, Kumlubük, İçmeler, Adaköy, Çiftlik görebileceğiniz koylar arasındadır. 

Turunç’a yakın olan  Turgut Köyü, Selimiye, Bozburun, Amos antik kenti, Kızkumu’nu da görmek isteyebilirsiniz.

Call Now ButtonErken Rezervasyona %21 İndirim