Toplantı & Seminerleriniz İçin Turunç Otellerini Tercih Edebilirsiniz..

Egenin en güzel beldelerinden biri olan Turunç’ta bulunan Turunç Resort ve Turunç Premium Otellerimizde toplantı ve seminerlerinizi düzenleyebilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile kurumsal organizasyonlarınızda yanınızda olacağız.

Turunç Resort Otelimizde toplantı salonumuz 100 kişiliktir. Toplantı salonumuzda digital surround ses sistemi, kablosuz ağ bağlantısı, internet bağlantısı, ses sistemi, yaka mikrofonu, kablosuz mikrofon, masa mikrofunu, ses kayıt sistemi, ışık sistemi, dvd oynatıcı, vcd oynatıcı, video sahne, kürsü, müzik yayını, bilgisayar projektörü, projektör perdesi, barkovizon, tepegöz, flipchart, tv, yazı tahtası, klima, laser işaretleyici olanakları bulunmaktadır.

Turunç Premium Otelimizde toplantı Salonumuz 300 kişiliktir. Toplantı salonumuzda: tepegöz, projektör, mikrofon, hoparlör, bağlantı kabloları, DVD-CD olanakları bulunmaktadır.

Whatsapp
Web Tasarım

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası

Anladım