Yeme & İçme

Lotus Restoran​

Lotus Restoran​

Zengin menülü mutfağının birbirinden lezzetli, hem gözünüze hem damağınıza hitap eden zevkle yiyebileceğiniz en muhteşem yemekleri ile ana restaurantımız tercihinize göre açık veya kapalı alanda oturma seçeneği sunan 550 kişilik kapasiteye sahiptir. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır.

Anadolu A’la Carte Restoran

Anadolu A’la Carte Restoran

Şeflerimiz Anadolu’nun eşsiz ve farklı tatlarını ve bol çeşidi ile bir araya getirerek muhteşem bir akşam yemeği sunmaktadırlar.

Akdeniz Restoran

Akdeniz Restoran

Otelimizin özel Akdeniz Mutfağı Restoranı, sıcak Akdeniz esintilerini sofralarınıza taşıyor. Taze deniz ürünleri, güneşte yetişen otlar ve zeytinyağının muhteşem uyumunu tadın. Biz sizi lezzetli bir Akdeniz yolculuğuna davet ediyoruz. Sıcakkanlı bir atmosferde, tüm duyularınıza hitap eden bir deneyim yaşayın!

Palm Restoran

Palm Restoran

Öğün arası ve sonrası gün içersinde yemek imkânının sunulduğu restoranımız fastfood, köfte, tavuk ızgara, salata ve çorba gibi geniş seçenekler sunmaktadır.

Barlar

Barlar

Tesisimizde farklı alanlarda bulunan 6 adet barımız ulaşım kolaylığı esasıyla planlandı. Her şey dahil konsepti dahilinde servis yapılan barlarımızda yerli soğuk, sıcak, alkollü, alkolsüz içkiler sunuluyor.

  • Lotus Bar
  • Beach Bar
  • Lobby Bar
  • Palm Bar
  • Pool Bar
  • Vitamin Bar

 

Web Tasarım

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası