Turunç’ta neler yapılır?

Marmaris Uluslararası Yarış Haftası

Ekim ayında Turunç’u ziyaret ettiğinizde, sadece 30 dakikalık sürüş mesafesindeki Marmaris’teki en iyi yelken etkinliklerine katılma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Burada denizcilerin hünerlerine tanık olacaksınız ve genellikle her kesimden insanı burada görebilirsiniz. Popüler Dj genellikle etkinliği daha büyük ve daha iyi hale getirmek için davet edilir. Ayrıca mayıs ayında Marmaris denizcilik ve bahar şenliği vardır.

Turunç Meydanı

Turunç Meydanı sıcakkanlı yerlilerle sohbet edebileceğiniz popüler bir kokteyl bara sahiptir. Bu yoğun bir günün ardından dinlenmek için iyi bir yer olacaktır. Harika müziklerle deneyimleyebilirsiniz ve hatta yerel dilde bazı kelimeler öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Jeep ile Safari Gezisi

Kasabadan kırsaldaki sakin yerlere tam bir jeep safari gezisine çıkabilirsiniz. Kırlardaki koyları ve el değmemiş ormanları keşfedebilirsiniz. Yüzme kıyafetlerinizi yanınızda bulundurun çünkü berrak şelalelerde ve sessiz koylarda yüzme fırsatınız olacaktır.

Tüple Dalış

Turunç, harika su altı görünürlüğü ve Akdeniz’in mavi suları nedeniyle ideal bir tüplü dalış gezisi sunuyor. Bu nedenle her seviyedeki dalgıç tüplü dalışı deneyimleme fırsatına sahip olabilir. Sizi sualtı dünyasıyla tanıştırabilecek kiralık dalış ustaları vardır. Tüplü dalış becerilerini öğrenmeniz için mükemmel bir fırsat sunulmaktadır. Dalıştan hoşlanmıyorsanız, aynı zamanda en iyi deneyim olan tekne gezisinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turunç’un Meşhur Koyları Hangileridir?

Turunç, tüm gününüzü koylarda gezinerek ve dalgalar arasında yelken açarak geçirebileceğiniz güzel bir sahil şeridine sahiptir. Kaçırmamanız gereken heyecan verici bir deneyim olduğunu göreceksiniz.

Turunç Koyu yaz aylarında baya kalabalık oluyor. Fakat özellikle hafta içi sakin zamanlarda bu koyu ziyaret ederek berrak denizinde rahatlayabilirsiniz. Eğer maceralardan hoşlanıyorsanız rafting gezisi sizin için iyi olacaktır. Bir gruba katılın ve sularda rafting seansının tadını çıkarın. Rafting konusunda iyiyseniz, son derece heyecan verici bir deneyim olacak bazı rafting yarışmalarına katılma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Mutlaka ziyaret etmeniz gereken koylar ve sahilleri

Turunç Sahil, Kumlubük, Çiftlik

 
Web Tasarım

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası